Skontaktuj się z Sylwia

Asystent/ka z językiem niemieckim i angielskim

Jasło /
01 września 2021, 10:27/
ID ogłoszenia:JgomGGuZ
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:5 500,00 zł

Zakres obowiązków:

Stała współpraca z klientem,
Wspieranie lokalnych handlowców,
Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień w systemie oraz kontrola przebiegu ich realizacji, a także wyjaśnianie reklamacji.

Oczekujemy:

Znasz język niemiecki na poziomie B2/C1 oraz język angielski na poziomie B1/B2,
Posiadasz wykształcenie wyższe,
Dobrze obsługujesz programy pakietu MS Office,
Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, potrafisz grać zespołowo i konstruktywnie radzisz sobie ze stresem,
Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio,
Nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty,
Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach,
Benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach,
Pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia.