Skontaktuj się z Kadry

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Stanowisko: Pracownik administracyjny

Rzeszów /
14 maja 2024, 11:26/
Cena:

1,00 zł

ID ogłoszenia:TOjVmzCf
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:1,00 zł

Miejsce pracy: Rzeszów
Oczekiwania od kandydatów:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (mile widziane EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ)
DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU - pożądane
PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE (WORD, EXCEL)
DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ – SAMODZIELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ WYKONYWANIA ZADAŃ
ZDOLNOŚĆ DO WYKONYWANIA WIELU ZADAŃ JEDNOCZEŚNIE, PRACA POD PRESJĄ
KOMUNIKATYWNOŚĆ I OTWARTOŚĆ – PRACA W ZESPOLE
Obowiązki:
WERYFIKACJA I WPROWADZANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH DO SYSTEMU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO
SPRAWDZANIE DANYCH W SYSTEMIE FINANSOWO-KSIĘGOWYM W ZAKRESIE ZAMKNIECIA OKRESU SPRAWOZDAWCZEGO
UCZESTNICZENIE PRZY RAPORTOWANIU PODATKOWYM (PIT, CIT, VAT)
PRZYGOTOWYWANIE DANYCH DO RAPORTÓW OKRESOWYCH ORAZ SPRAWOZDAŃ GUS
UDZIAŁ W PROCESIE ZAMKNIĘCIA MIESIACA, ROKU, ROZLICZENIA MIESIĘCZNE
SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
ARCHIWIZACJA DOKUMENTACJI
Oferujemy:
ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ, DOBRE WARUNKI PRACY, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO, MOŻLIWOŚĆ PODNOSZENIA KWALIFIKACJI POPRZEZ UDZIAŁ W SZKOLENIACH
Wszystkie osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres:
Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Rzeszowie
ul. Rejtana 6 35-310 Rzeszów
e-mail: kadry@mpdim.rzeszow.pl
tel. 017 85 328 25, 600 267 002
fax 017 85 370 18

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dane kontaktowe

Polecamy