Skontaktuj się z Polskie epłatności

Stażysta/ka w Recepcji

Rzeszów /
27 kwietnia 2022, 17:18/
ID ogłoszenia:QoswEAZU
Stan:Nowy

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej.

Miejsce pracy: Tajęcina

Zakres obowiązków
• Kompleksowa obsługa i zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji i biura.
• Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych, m.in. firmy kurierskie, dostawcy artykułów spożywczych i biurowych, firmą sprzątającą, korporacją Taxi, itp.
• Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, przychodzącej i wywodzącej (tradycyjna i mailowa) oraz dbanie o jej prawidłowy obieg.
• Podejmowanie gości, organizacja i obsługa spotkań, rezerwacja sali oraz dbanie o estetykę biura.
• Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi oraz pozostałymi oddziałami firmy.

Poszukiwane kompetencje
• Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Administracja, lub pokrewne.
• Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne, umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji.
• Zaangażowanie w powierzone zadania i pro-aktywne podejście do ich realizacji.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz Outlook.
• Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
• Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.
• Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.
• Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego - APLIKUJ!

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.