Skontaktuj się z As Interim

Murarz praca od zaraz Francja

Rzeszów /
10 czerwca 2022, 23:21/
ID ogłoszenia:izTwUQyi

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która
świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych
klientów,obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:
Murarz

Miejsce pracy:  Francja/Agen

OBOWIĄZKI :
- stawianie domów od podstaw
- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.
- układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto
- możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość pobierania zaliczek
- długofalową współpracę
- pomoc przy organizacji wyjazdu
- opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com