Skontaktuj się z Agata

Pomocnik tynkarza

Rzeszów /
20 września 2021, 10:21/
ID ogłoszenia:wtlhP0OD

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane zatrudni:

Pomocnika Tynkarza

Opis stanowiska:
- sporządzanie zapraw tynkarskich,
- nakładanie i obróbka tynków suchych, cementowo-wapiennych, gipsowych,
- obróbka szpalet wokół drzwi i okien,
- inne, bieżące zadania zlecone przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia przynajmniej zasadniczego – mile widziane budowlane,
- doświadczenia na oferowanym stanowisku,
- dobrej organizacji pracy,
- sumienności, dokładności, dyspozycyjności.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Więcej informacji pod nr. telefonu: 509 966 368

Prosimy o dodanie do CV poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez SB Complex Sp. z.o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).