Skontaktuj się z Zespół Solina

Pracownik do wypieku pizzy w Solinie

Solina /
14 lipca 2021, 13:21/
ID ogłoszenia:IjudwqKx
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:3 000,00 zł

Pracownik do wypieku pizzy poszukiwany !

Prężnie rozwijająca się Restauracja w Solinie poszukuje osób do pracy.

Oferujemy dobre wynagrodzenie, miły i zgrany zespół, pełne szkolenie, elastyczny grafik!

Obowiązki Pizzera
• przygotowanie składników do wyprodukowania pizzy
• wypiekanie pizzy w piecu
• utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz w lokalu
• składanie zamówień na produkty
• dbanie o dobre imię pizzerii
• robienie inwentaryzacji oraz rozliczeń dziennych

Wymagania:
• chęć do pracy
• dyspozycyjność
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość zasad HACCP
• zamiłowanie do gotowania.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w zespole młodych i ambitnych osób
• wsparcie w rozwoju umiejętności,
• oferujemy pełne szkolenie,
• zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy w raz z klauzulą o ochronie danych osobowych.