Skontaktuj się z Seweryn Pelc

Administrator webMethods

Rzeszów /
09 stycznia 2023, 14:51/
ID ogłoszenia:W_GvaW_o

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:
• Administrator webMethods

Miejsce pracy: praca w jednym z biur - Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Katowice / Tarnów / Nowy Sącz - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej) w godzinach 8-17 (8h)

Krótki opis projektu: Jeden z największych systemów informatycznych obsługujący kilka milionów użytkowników. Rozwiązanie z którego na co dzień korzystają pracodawcy, osoby ubezpieczone, lekarze oraz świadczeniobiorcy. W ramach systemu działają aplikacje służące np. do obsługi dokumentów ubezpieczeniowych, elektroniczna obsługa wniosków, rejestracja wizyty w dowolnej placówce, elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Zarządzanie oprogramowaniem webMethods na środowiskach systemowych Linux
• Przygotowywanie środowisk testowych na infrastrukturze wewnętrznej oraz u klienta
• Wdrożenia nowych rozwiązań w obszarze webMethods

Jeśli:
• Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w pracach utrzymaniowo-wdrożeniowych
• Znasz webMethods
• Znasz podstawy administracji systemami Linux (RHEL/CentOS) oraz posiadasz praktyczne umiejętności pisania skryptów w Linux (shell / bash)
• Nie masz problemów z korzystaniem z dokumentacji technicznej
• Twój język angielski jest na poziomie B1 lub wyższym

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:
• Interesujący i pełen wyzwań projekt w którym pracuje obecnie blisko 180 osób
• Udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemu obsługującego kilka milionów użytkowników
• Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
• Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
• Pracę w przedziale 8-17 (poniedziałek – piątek) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
• Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Premia roczna
• Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
• Dofinansowanie do zakupu okularów
• Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
• Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 780 026 201