Skontaktuj się z Joanna

Analityk biznesowy IT / B2B lub umowa o pracę

Rzeszów /
04 listopada 2021, 12:47/
ID ogłoszenia:-oLlkmah
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:15 000,00 zł

Forma współpracy – B2B lub umowa o pracę
Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą Software House z 14-letnim doświadczeniem. Posiadamy Klientów w Europie i USA. Tworzymy dedykowane produkty od zera, jak również udoskonalamy już istniejące. Zrealizowaliśmy wiele projektów w kraju, jak i za granicą, czego efektem są osiągnięcia naszej firmy m. in. główna nagroda w konkursie Żagle Biznesu SGH - Inteligentne Organizacje 2019. Otrzymaliśmy również główną nagrodę w ramach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Realizujemy ambitne projekty badawczo-rozwojowe. W związku z ciągłym rozwojem i chęcią doskonalenia, chcemy powiększyć nasz zespół.

Wymagamy:
- min. 3-letnie komercyjne doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych),
- doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów,
- umiejętność modelowania przy wykorzystaniu BPMN 2.0 lub UML,
- wysoka komunikatywność i ukierunkowanie na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta,
- znajomość metodyk Agile.

Mile widziane:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mowa i pismo (min. B2/C1),
- certyfikat REQB lub znajomość podejścia DDD,
- znajomość inżynierii wymagań,
- certyfikacja PSPO I.

Obowiązki na stanowisku:
- zbieranie oraz dokumentacja wymagań,
- modelowanie i optymalizacja procesów,
- spotkania oraz kontakt z klientem,
- wsparcie techniczne dla zespołu (np. jako Product Owner poprzez dbanie o Backlog’a).

Zapewniamy:
- elastyczność i „nowoczesne” podejście,
- precyzyjne wytyczne i wymagania odnośnie powierzonych zadań,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, do 15.000 zł netto.
Wyślij swoje CV na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule wiadomości „Aplikacja Analityk biznesowy IT”.
Dołącz do nas!
Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.