Skontaktuj się z Polskie epłatności

Programista Java

Rzeszów /
20 czerwca 2022, 10:54/
ID ogłoszenia:VsXefkY2

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets - lidera europejskiej branży płatniczej.

Miejsce pracy: Tajęcina, k. Rzeszowa
Zakres obowiązków
• Rozwój oraz bieżąca opieka nad systemem autoryzacyjnym PeP.
• Przygotowywanie analiz systemowych.
• Wsparcie Administratorów przy zgłaszanych problemach utrzymaniowych.

Poszukiwane kompetencje
• Co najmniej 5-letniego doświadczenia w pracy komercyjnej w języku Java.
• Wykształcenie wyższe- techniczne (Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektrotechnika itp.)
• Znajomość platform Eclipse lub IntelliJ.
• Umiejętność programowania wielowątkowego.
• Umiejętność programowania w TSQL (MSSQL), poziom średniozaawansowany, podstawowa wiedza dotycząca zagadnień optymalizacyjnych w MSSQL.
• Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień optymalizacyjnych w MSSQL.
• Znajomość języka angielskiego ( min. B1 ).
• Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane
• Znajomość programowania w C# (procedury CLR).
• Umiejętność programowania webserwisów SOAP i REST, znajomość standardu JSON.
• Podstaw kryptografii (szyfrowanie asymetryczne, certyfikaty) oraz metodologii Agile.
• Umiejętność pracy z repozytorium GIT.
• Znajomość protokołu ISO 8583.
• Umiejętność analizy kodu i analitycznego rozwiązywania problemów.

Oferujemy
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
• Umowę od pracę oraz system premii kwartalnej MBO.
• Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych…

Zachęcamy i zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego- Aplikuj!

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.