Skontaktuj się z Magdalena Dąbrowska

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Operator Linii Produkcyjnej

Kolbuszowa /
22 września 2022, 11:01/
Cena:

3 800,00 zł

ID ogłoszenia:1XYoXlHP
Oferta od:Firma
Cena:3 800,00 zł

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Dęba

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:
• Realizacja i kontrola przebiegu procesu technologicznego produkcji leków – możliwość pracy na jednym z etapów produkcji:
- Naważanie
- Granulowanie
- Proces tabletkowania
- Powlekanie
- Pakowane
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• Zgłaszanie awarii, uszkodzeń i innych nieprawidłowości

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane doświadczenie w ustawianiu, przezbrajaniu lub montażu/demontażu maszyn

Firma proponuje:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie w wysoości 3600-3800 zł brutto
• Premie miesięczne oraz frekwencyjne
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15 / 15-23 / 23-7
• System SmartLunch – dofinansowanie 175zł miesięcznie na posiłki
• System kafeteryjny Mybenefit (punkty wymieniane na wybrany przez Ciebie cel – np. bilety do kina i teatrów czy bony spożywcze)
• Premie świąteczne – nawet do 1300zł brutto
• Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia członków rodziny
• Kartę Multisport
• Pracowniczy program emerytalny (PPE) opłacany w całości przez firmę
• Dofinansowanie do wypoczynku (ZFŚS)
• Paczki świąteczne dla dzieci

Dane kontaktowe

Magdalena Dąbrowska

Dołączył: 05 września 2022

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość