Skontaktuj się z Justyna Pęzioł

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier

Stalowa Wola /
09 stycznia 2023, 12:38/
ID ogłoszenia:wPWyYrnS
Oferta od:Firma

Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Brandwica, ul. Orzeszkowej 28, 37-464
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Jeśli:
- posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem
- masz wysoki poziom kompetencji w zakresie gospodarki magazynowej
- jesteś gotowy do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu
- posiadasz również doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej
- posiadasz czynne uprawnienia UDT na wózki widłowe (warunek konieczny)
- posiadasz uprawienia na obsługę żurawia HDS (mile widziane)

Twoje zadania:
• Przyjmowanie i wydawaniu towarów zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym , jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją.
• Załadunki towarów transportu własnego oraz przewoźników zewnętrznych
• Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości;
• Kompletowanie towaru po przyjęciu lub przed wydaniem.

Gwarantujemy:
• stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• wyjazdy integracyjne oraz udział w sportowych imprezach firmowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail : rekrutacja@grupasolo.pl