Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Hotel Arłamów **** Magazynier/Pracownik Działu Zakupów

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:12/
ID ogłoszenia:iQS4GijK
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• przyjmowanie i rozładunek towarów na magazyn
• przygotowywanie towarów dla punktów gastronomicznych znajdujących się w obiekcie
• prowadzenie dokumentacji magazynowej
• przygotowywanie zamówień do dostawców
• dbałość o wygląd i czystość magazynu oraz powierzony towar, jego prawidłowe ulokowanie
• udział w inwentaryzacji

Wymagania:
• dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność
• otwartość i komunikatywność
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
• znajomość obsługi komputera
• badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich uzyskania

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę, umowa zlecenie
• interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
• pakiet socjalny
• możliwość korzystania z infrastruktury hotelu, basenu, siłowni
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Dane kontaktowe

Agnieszka Szmigielska

Dołączył: 29 czerwca 2023

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość