Skontaktuj się z Rafał

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Rzeszów /
17 lutego 2021, 11:12/
ID ogłoszenia:03hbhKqG
Oferta od:Firma

Opis stanowiska
Obecnie poszukujemy samodzielnego i zmotywowanego
Specjalistę ds. sprzedaży B2B

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· Rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B na wyznaczonym obszarze

· Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami

· Przygotowywanie ofert handlowych

· Przyjmowanie i realizacja zamówień

· Bieżąca analizą rynku i potrzeb Klienta

Jeśli chcesz robić to wszystko, a dodatkowo możesz pochwalić się:

· Min. 3 letnim doświadczeniem w pracy jako handlowiec (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)

· Znajomością j. angielskiego i j. francuskiego – warunek konieczny

· Wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacyjnymi i analitycznymi

· Orientacją na osiągnięcie założonych wyników

Za Twoje zaangażowanie otrzymasz:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

· Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego

· Pracę stacjonarną w Łańcucie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

· Ciekawą i dynamiczną pracę z Klientami zagranicznymi

· Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

· Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Zainteresowany/a ? Wyślij CV i daj sobie szansę, na pracę w której będziesz się realizować.

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).