Skontaktuj się z Newborn Plastic s.c.

Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik maszyn produkcyjnych

Kolbuszowa /
10 czerwca 2021, 17:43/
ID ogłoszenia:CKXxA694
Oferta od:Firma
Cena:4 500,00 zł

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika Utrzymania Ruchu - Mechanika maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:
• Bieżące i prewencyjne utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w ruchu,
• Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych,
• Działania prewencyjne i wdrażanie usprawnień,
• Udział w konserwacjach i przeglądach urządzeń i linii produkcyjnych,
• Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.

Oczekiwania:
• Wykształcenie o kierunku technicznym,
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie dziennym,
• Mile widziane uprawnienia SEP oraz uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie 4500-7000 brutto,
• Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników, pomoc w zdobyciu uprawnień SEP,
• Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze,
• Pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@newbornplastic.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 723 727 626