Skontaktuj się z ARMA

Pracownik dozoru Giedlarowa

Leżajsk /
28 grudnia 2020, 14:40/
ID ogłoszenia:BbTqQsDQ
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:2 800,00 zł

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Dozór Giedlarowa

Opis stanowiska:

- dozór obiektu ,

- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 2800 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku

w godzinach 8-15

rekrutacja 785 - 510 -307 ,

kierownik 603 - 601 - 805

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"