Skontaktuj się z rwgyw y

Operator żurawia samojezdnego - Jedlicze

Jedlicze /
09 stycznia 2023, 11:39/
ID ogłoszenia:saed9uHo

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Operator żurawia samojezdnego
Miejsce pracy: Jedlicze

Zakres obowiązków:
• obsługa żurawi samojezdnych,
• dbanie o stan dźwigu,
• współpraca z mechanikiem,
• współpraca z zespołem monterów.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne zawodowe,
• uprawnienia na kat. II Ż - żurawie samojezdne bez ograniczeń udźwigu,
• uprawnienia na kat. I Ż – żurawie wieżowe,
• minimum 2 lata doświadczenia jako operator żurawia,
• prawa jazdy kategorii C z aktualnym świadectwem kwalifikacji zawodowej kierowcy,
• dyspozycyjność do wyjazdów na projekty w kraju i za granicą,
• dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy:
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
• ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
• pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).