Skontaktuj się z Magdalena

Koordynator terenowy ds. OZE Podkarpacie

Rzeszów /
07 lipca 2021, 11:50/
ID ogłoszenia:75K-U7Uo
Oferta od:Firma

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynatora terenowego ds. OZE
Teren pracy : Województwo Podkarpackie

Zadania:
- Opiniowanie możliwości montażowych instalacji PV,
- Prowadzenie akcji serwisowych,
- Prowadzenie weryfikacji wykonanych instalacji,
- Wsparcie techniczne nowych ekip monterskich.

Wymagania:
- Szeroka wiedza praktyczna i teoretyczna zakresu instalacji elektrycznych specjalizacja fotowoltaika - mile widziana,
- Wykształcenie techniczne z zakresu Elektrotechniki/OZE lub pochodne,
- Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzanych zadań,
- Komunikatywność,
- Czynne prawo jazdy kat. B,
- Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód, narzędzia oraz aparaturę pomiarową),
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Szkolenia.

CV z dopiskiem „Koordynator Podkarpackie”, prosimy przesyłać na adres:

karina.kaniewska@4-eco.pl