Skontaktuj się z Kamil

Operator CNC do przyuczenia – Umowa o pracę

Rzeszów /
10 grudnia 2022, 16:48/
ID ogłoszenia:jCTWi1lR

Dla naszego klienta, firmy z branży lotniczej poszukujemy osób na stanowisko:
Operatora maszyn CNC
Miejsce pracy: Rzeszów
DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE! WSZYSTKIEGO SIĘ NAUCZYSZ

Zadania na stanowisku:
• Obsługa maszyn CNC 4 i 5 osiowych
• Realizacja procesu produkcyjnego na podstawie dokumentacji warsztatowej
• Kontrola wykonywanych wyrobów przy pomocy tradycyjnych przyrządów pomiarowych oraz maszyn CMM

W zamian otrzymasz:
• Umowę o Pracę
• Pracę w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30 / 14:30-22:30 / 22:30 – 6:30) – od poniedziałku do piątku lub w systemie 4-brygadowym - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE W JAKIM SYSTEMIE WOLISZ PRACOWAĆ
• Wynagrodzenie podstawowe + premia – 1000 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym
• Premię roczną
• Świadczenia pieniężne – 3 razy w roku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Pakiet medyczny (wariant podstawowy za 1 zł)
• Kartę Medicover Sport
• Ubezpieczenie na życie (pierwszy wariant w 100% opłacany przez pracodawcę)
• Bezproblemowy dojazd autobusowy do miejsca pracy
• Dopłaty za dojazdy do pracy
• Wyjścia integracyjne

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).