Skontaktuj się z Kamila

Programista .NET (C#)

Rzeszów /
23 lipca 2020, 15:08/
ID ogłoszenia:GOXlUhaO
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:11 200,00 zł

Hej :)
Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje?
Programowanie jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać?
Masz dość pracy w wielkich korporacjach gdzie jesteś „jednym z wielu”?
Uważam że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie :)

Poszukujemy:
.NET Developara (C#)
Miejsce pracy: Rzeszów

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:
• Udział w projektach, które realizowane są od klientów z różnych sektorów i branż (firmy produkcyjne, handlowo – usługowe)
• Pracę w 2 osobowym zespole programistów – nie jesteśmy korporacją, liczy się dla nas człowiek :)
• Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 14 osób) – dla którego liczy się: pro – kreatywność, otwartość, szacunek, rozwój, szczerość oraz POCZUCIE HUMORU
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 4000 – 8000 zł na rękę
• Poza wynagrodzeniem podstawowym trzy rodzaje premii:
a) Premia indywidualna % - procent rośnie wraz ze stażem pracy
b) Premia uznaniowa od Kierowników
c) Premia roczna
• Bezpośredni wpływ na wycenę projektów (firma pracuje na konsultingu godzinowym)
• Uczestnictwo w projektach charytatywnych: „Sztafeta Biegamy Pomagamy”
• Prywatna opieka medyczna - PZU
• Dostęp do szkoleń związanych z kompetencjami miękkimi i twardymi
• Coroczne imprezy integracyjne

Prosty i jasny zakres obowiązków:
• Będziesz zajmował się projektowaniem, rozwijaniem i testowaniem aplikacji pod konkretnych klientów (w większości przypadków są to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe o różnej wielkości i z różnych branż) - webowe oraz deskopowe
• Będziesz także odpowiedzialny za tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Proste prawda?

Jeśli:
• Masz doświadczenie związane z językiem C# oraz środowiskiem .NET
• Posiadasz doświadczenie w programowania MS SQL Server –TSQL oraz technologii WPF

A dodatkowo (mile widziane):
• Pracujesz w środowisku ASP .NET MVC lub ASP .NET Core
• Potrafisz projektować bazy danych
• Znasz LINQ, Entity Framework, DevExpress oraz WCF
• Git oraz systemy klasy ERP nie są Ci obce

to czekamy właśnie na Ciebie!

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: programista-net-c.fgwq.qqeq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).