Skontaktuj się z Synerte Sp. z o.o.

Spawacz MAG- praca Rzeszów

Rzeszów /
21 kwietnia 2021, 16:55/
ID ogłoszenia:OErAUm5X

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza MAGa 135.
Kluczowe obowiązki osoby na tym stanowisku:
· Spawanie elementów stalowych zgodnie z parametrami technologicznymi i rysunkiem technicznym
· Wykonanie zleconych prac spawalniczych
· Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie
· Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn sprzętu i narzędzi
Od kandydatów oczekujemy:
· Umiejętności spawania metodą MAG 135
· Znajomość rysunku technicznego
· Doświadczenie w pracy przy składaniu elementów stalowych
· Umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi
· Umiejętność doboru parametrów spawania
· Umiejętność pracy w grupie
Naszym Pracownikom zapewniamy:
· Zatrudnienie na umowę o pracę
· Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
· Możliwość rozwoju zawodowego
· Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach