Skontaktuj się z Magdalena Dąbrowska

Blacharz w branży metalowej

Czudec /
01 grudnia 2022, 11:22/
ID ogłoszenia:TSjrve_J
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:4 500,00 zł

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16997), poszukuje kandydata na stanowisko:
Operator maszyn w branży metalowej

Miejsce pracy: Czudec

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLINETA AGENCJI

Opis stanowiska:

Obsługa urządzeń: walcarki do blach i prasy krawędziowej
Wykorzystywanie rysunku technicznego w procesie tworzenia

Wymagania:

Doświadczenie na podobny stanowisku
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Zdolność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy
Wynagrodzenie podstawowe 4500zł brutto
Prace w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
Przyjazne zaplecze socjalne i stołówkę zakładową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.