Skontaktuj się z As Interim

Monter drobnych konstrukcji stalowych

Jasło /
22 września 2022, 11:02/
ID ogłoszenia:bL_wXykC

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Francja/Grenoble

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Spawanie drobnych elementów metalowych metodą 111 na miejscu montażu , grubość 2-3-5 mm.

- montaż gotowych konstrukcji na budowach (barierek , balustrad , bram , drzwi , paneli ogrodzeniowych , regałów , pergoli ) wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów.

- obsługa spawarki

- prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :

- Doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 111

- Umiejętność pracy na podstawie rysunku

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

- dbanie o bezpieczeństwo pracy z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

- mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY :

- Pracę tymczasową na terenie Francji

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym

- Wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

- Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy

- Stawka godzinowa: 18,80 euro/brutto

- Koszt zakwaterowania opłaca firma

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500, lub adres email: asinterim.pl@gmail.com