Skontaktuj się z Anna

operator urządzeń montażowych

Mielec /
15 października 2019, 17:12/
ID ogłoszenia:5oQTaiEj

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator/ka urządzeń montażowych
Mielec
Obowiązki:
- praca na produkcji przy realizacji zamówień,
- obsługa maszyn,
- sortowanie elementów z tworzyw sztucznych,
- pakowanie elementów w odpowiedniej ilości i jakości,
- przestrzeganie zaleceń, procedur działania,
- wykonywanie prac manualnych.
Wymagania:
- zdolności manualne,
- dokładność i przykładanie uwagi do szczegółów,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dobry wzrok,
- nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- zatrudnienie od zaraz,
- praca na tygodniu, weekendy wolne,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
CV prosimy przesyłać na adres a.banas@trenkwalder.com
Tel: 665 284 003, 785 982 299
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.