Skontaktuj się z Anna

Operator wózka widłowego

Mielec /
15 lutego 2020, 15:17/
ID ogłoszenia:s_fL7cga

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego / Forklift Driver

Główne obowiązki:
- dostarczanie materiałów do produkcji,
- załadunek i rozładunek samochodów,
- przygotowywanie towarów do wysyłki,
- skanowanie palet,
- dbanie o stan techniczny wózka widłowego.
Oczekujemy:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dostępność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne nagrody uznaniowe,
- wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
- pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com, k.trzpis@trenkwalder.com
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.