Skontaktuj się z Anna

Spawacz-Niemcy

Mielec /
02 lipca 2020, 10:43/
ID ogłoszenia:17CIK4fW

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ - Niemcy

Obowiązki:
• spawanie według rysunku technicznego,
• spawanie elementów blach oraz stali nierdzewnej (o grubości 1,5-6 mm i 2-20 mm),
• obróbka spawanych części w celu montażu zgodnego z rysunkiem technicznych,
• szlifowanie obszarów spawalniczych,
• gięcie cewek grzewczych,
• kontrola jakości wyprodukowanych części.

Wymagania:
• ukończone szkolenie w zawodzie spawacza, mechanika budowlanego lub pokrewne,
• doświadczenie zawodowe w procesie spawania metodą WIG (ważna licencja spawalnicza),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• otwartość do pracy w godzinach nadliczbowych,
• znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 - warunek konieczny,
• wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:
• pracę w zaangażowanej drużynie u lidera rynku,
• zatrudnienie i opieka poprzez Trenkwalder Niemcy,
• zatrudnienie na pełny etat,
• wynagrodzenie 15 euro brutto na godzinę,
• dopłata do zakwaterowania w wysokości 20 euro za każdy przepracowany dzień,
• pomoc przy zakwaterowaniu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com;
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299