Skontaktuj się z Anna

Spawacz-opłacimy kurs i zapewnimy zatrudnienie-Mielec

Mielec /
19 lipca 2022, 11:52/
ID ogłoszenia:69uDKDsg
Stan:Nowy

Obecnie dla firmy w Mielcu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku - spawacz.

Opis stanowiska:

- wykonywanie czynności spawalniczych zgodnie z instrukcją stanowiskową,

- utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku,

- przestrzeganie obowiązujących procedur działania.

Wymagania stanowiska:

- podstawową umiejętność spawania metodą MAG,

- dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:

-możliwość zdobycia kursu spawalniczego,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

-bezpłatny dojazd na trasie Staszów-Połaniec-Mielec,

- pracę w systemie dwuzmianowym,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

- przyjazną atmosferę,

- przyjazd i powrót poza godzinami szczytu,

- możliwość stałego zatrudnienia.

Informacje kontaktowe
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Bliższe informacje pod numerem tel. 665284003, e-mail: a.banas@trenkwalder.com

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299