Skontaktuj się z Anna

Technik utrzymania ruchu

Mielec /
11 maja 2021, 23:39/
ID ogłoszenia:JGiRQ-Tr

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej zaawansowane technologicznie komponenty dla branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OFERUJEMY:
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą
• Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie (zależnie od doświadczenia) oraz premie i dodatki
• Pakiet relokacyjny – dofinansowanie do mieszkania
• Bezpłatny transport pracowniczy (specjalne transporty dla pracowników z około 100 miejscowości min. : Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr.)
• Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
• Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
• Pomiary parametrów procesów technologicznych
• Prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji i procedur.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com;
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299