Skontaktuj się z Anna

Zatrudnię operatora od zaraz

Mielec /
22 stycznia 2020, 09:09/
ID ogłoszenia:0YwTUGMW

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla firmy HUSQVARNA w Mielcu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator linii montażowej

Obowiązki:
- wykonywanie czynności montażowych zgodnie z instrukcją,
- utrzymywanie porządku na stanowisku,
- przestrzeganie obowiązujących procedur działania.

Wymagania:
- sprawność manualna,
- dyspozycyjność, zaangażowanie,
- uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane,
- nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie HUSQVARNA,
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, dodatkowe bonusy,
- darmowy dojazd pod zakład pracy na trasie Staszów-Połaniec-Mielec oraz Nowa Dęba – Mielec,
- możliwość zdobycia uprawnień na suwnice IIS,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- pracę w bezpiecznym środowisku,
- przyjazną atmosferę,
- przyjazd i powrót poza godzinami szczytu,
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com;
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299