Skontaktuj się z Małgorzata

Praca Skoda, darmowe zakwaterowanie , od zaraz

Rzeszów /
15 stycznia 2020, 14:31/
ID ogłoszenia:4ouFxvrL
Stan:Nowy

Škoda Auto to jeden z naszych najważniejszych klientów dla którego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji.

W ofercie mamy atrakcyjne wynagrodzenie, niestandardowe premie, pracę w najbardziej rozpoznawalnej firmie w Czechach! Nie zastanawiaj się długo i dołącz do nas!

Miejsce pracy: Mlada Boleslav, Czechy

Termin rozpoczęcia pracy: 21 styczeń 2020

Obowiązki:

obsługa linii produkcyjnej
obsługa maszyn
manipulacja z częściami samochodów
montaż poszczególnych części
Wymagania:

dobra kondycja fizyczna
chęć relokacji do Czech
chęć pracy w trybie ciągłym
mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
Oferta:

oferujemy umowę o pracę na pełen etat z pełnym pakietem ubezpieczenia zdrowotnego i socjalnego
średnie wynagrodzenie ok 31 000 kc / Brutto miesięcznie
atrakcyjne bonusy: m. in. po 3 miesiącach pracy bonus w wysokości 5 000 kc, po pół roku 7 000 kc
dodatki za pracę na popołudniowych zmianach, nocnych, weekendowych, wydajność i wiele innych!
darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy
bony żywieniowe
urlop 25 dni
możliwość rozwoju, wzięcia udziału w kursach zawodowych