Skontaktuj się z Katarzyna

Pracownik gospodarczo - sprzątający z orzeczeniem o niepełn. Jasionka

Rzeszów /
14 grudnia 2022, 09:20/
ID ogłoszenia:kU5cshF7
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:3 700,00 zł

Twoje zadania:

Prace porządkowe i na hali i na zewnątrz obiektu, mycie powierzchni płaskich;
Zachowywanie norm i standardów BHP;
Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

Gotowości do pracy w trybie zmianowym od 06.00-14.00 i od 14.00-22.00;
Umiejętności organizacji pracy własnej;
Dokładności, sumienności;
Chęci do pracy, zaangażowania.

Pracując z nami możesz liczyć na:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;
Odzież roboczą + dodatek za jej pranie;
Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
Dodatkowe 4 benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, tj.: ryczałty dojazdowe, dofinansowania do leków, dofinansowanie do rehabilitacji, pomoc w dostosowaniu odpowiednich warunków mieszkaniowych do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i myślisz, że to praca dla Ciebie - zadzwoń 510014113 ( po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 )