Skontaktuj się z Kamila

Pracownik produkcji - Operator maszyn - 2500 - 3100 zł netto na START

Rzeszów /
23 lipca 2020, 14:50/
ID ogłoszenia:UmeU94Q2
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:4 400,00 zł

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - Operator maszyn KONWENCJONALNYCH (Szlifierka, Tokarka, Frezarka lub Wytłaczarka)

Miejsce pracy: Dębica

Warunki zatrudnienia:
• Stabilną pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 3500 – 4400 zł brutto (2500 – 3100 zł netto)
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę od poniedziałku do piątku
• 2 zmiany: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
Opis stanowiska:
• Obsługa jednej z maszyn produkcyjnych (Frezarka, Tokarka, Wytłaczarka, Szlifierka) oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
• Bieżąca kontrola jakości
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość przyrządów pomiarowych oraz umiejętność czytania rysunku technicznego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: operator-maszyn.fr5q.qqeq@tbapply.pl