Skontaktuj się z praca@farmona.pl

Wsparcie obsługi linii produkcyjnej Wysoka koło Jordanowa

Wysoka /
17 marca 2021, 16:43/
ID ogłoszenia:T4UCE1TV
Oferta od:Firma

Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa
ZADANIA NA STANOWISKU:
• Podstawowa obsługa i nadzór maszyn na liniach produkcyjnych
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i ciągłej pracy powierzonych linii produkcyjnych
• Dostarczenie przygotowanej masy kosmetycznej do produkcji
• Wsparcie w pracach liniowych konfekcjonerów (pakowaczy)
WYMAGANIA:
• Wykształcenie minimum zwodowe – mile widziane mechaniczne
• Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań
• Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22)
• Badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych
OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałą prac,
• Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
• Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”
• Możliwość rozwoju, awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: praca@farmona.pl z dopiskiem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.