Skontaktuj się z PowerJobs

Spawacz MAG 135 z j. niemieckim lub angielskim

Mielec /
19 marca 2021, 14:41/
ID ogłoszenia:G7svDmNY

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Lokalizacja: Niemcy

Zadania:
• praca przy spawaniu naczep i przyczep do samochodów ciężarowych;
• spawanie MAG 135;
• obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Niemiec.

Wymagania:
• aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135;
• udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;
• pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
• wynagrodzenie za 160 godziny pracy 2100 euro netto z ekwiwalentem za urlop, tj. 13,12 euro netto/godz.;
• składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
• dodatek za język obcy 100 euro netto;
• zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
• program rekomendacyjny - 100 euro netto za polecenie pracownika;
• opiekę polskiego koordynatora;
• darmowe zakwaterowanie;
• odzież roboczą.

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Spawacz-MAG-135-z-j-niemieckim-lub-angielskim/6939-5127-28-3db-2619.html