Skontaktuj się z KlaverTeam

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Monter fasad i dachów warstwowych- praca w Niemczech !!!

Przemyśl /
17 września 2020, 11:40/
ID ogłoszenia:YHpdlkW4
Oferta od:Firma

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

• Montaż elementów konstrukcyjnych, paneli ściennych, pokryć dachowych z płyt metalowych (blacha trapezowa), szklanych i innych prefabrykatów
• Osadzanie, montaż drzwi i okien
• Spawanie, obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
• Praca na wysokości z drabiny lub podnośnika

Wymagania:

• Zawód ukierunkowany jako: monter konstrukcji metalowych, dekarz, cieśla konstrukcyjny, ślusarz budowlany lub pokrewny
• Aktualne doświadczenie zawodowe m.in w montażu blach trapezowych i innych pokryć dachowych i ściennych
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
• Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• możliwość pracy nawet na stałe
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.
Mail z dopiskiem: Monter fasad- Niemcy
tel. +48 577 901 944

Dane kontaktowe