Skontaktuj się z EURO WELT

Niemcy- monter w sklepie meblowym/ stolarz

Przemyśl /
03 czerwca 2022, 15:48/
ID ogłoszenia:kY2qNdtw
Oferta od:Firma

Stabilna i dobrze płatna praca w Niemczech.
Monter wystaw sklepowych/ Stolarz – praca w sklepie meblowym
(m/k/d)

Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga

Pracodawca niemiecki zapewnia:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- legalne i stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie: 1950 E netto/ miesięcznie
- BEZPŁATNE zakwaterowanie
- możliwość pobierania zaliczek
- jasne zasady zatrudnienia oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie

Oczekujemy:
- doświadczenia przy montażu mebli
- znajomości zasad czytania rysunku technicznego
- znajomości j. niemieckiego lub angielskiego (mile widziane)
- własny samochód (mile widziane)

Twoje zadania na tym stanowisku:
- praca w sklepie meblowym
- demontaż istniejących ekspozycji (ścianki oraz meble)
- montaż ścianek i mebli według rysunku technicznego

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 660 080 799
mail: info@eurowelt.com.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809)