Skontaktuj się z Concept Plus

Murarz (k/m) Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

Rzeszów /
07 kwietnia 2020, 19:04/
ID ogłoszenia:P6eWmZpy

Pełny etat
Miejsce pracy Vreden (DE)

Zakres obowiązków:
Prace murarskie na placach budowy
Przeprowadzanie prac przygotowawczych
Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów
Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych
Montaż izolacji
Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych
Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe
Przeprowadzanie kontroli jakości prac
Oferujemy:
Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Wykształcenia zawodowego jako murarz
Doświadczenia w pracy jako murarz (k/m)
Znajomosci języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
Prawa jazdy kat. B