Skontaktuj się z Agnieszka

Pierwsza praca w Holandii? Od zaraz bez języka

Rzeszów /
01 września 2021, 22:20/
ID ogłoszenia:BRKzdpQt

Agencja zatrudnienia UP Recruitment z Tarnowa (KRAZ13887) poszukuje osób do pracy na terenie Holandii. Praca w okolicach Westland na szklarniach przy kwiatach oraz na halach przy sortowaniu, pakowaniu owoców, pakowaniu sałatek. Praca dla kobiet, mężczyzn, par, grup. Praca od zaraz. Wyjazdy codziennie od pn-pt.

Bez kwarantanny
Bez testów
Bez znajomości języka obcego

Zakres obowiązków:
sortowanie i pakowanie owoców
stickerowanie, układanie produktu na palety
pakowanie sałatek
sadzenie, pielęgnacja i ścinanie kwiatów
sortowanie i pakowanie kwiatów doniczkowych (m.in. orchidee, chryzantemy)

Oczekujemy:
zaangażowania
dyspozycyjności na minimum 3 miesiące

Oferujemy:
stawkę 10.34€ brutto (dla osób powyżej 21 roku)
stawkę 13,95€ brutto za nadgodziny
tygodniowe wypłaty – pierwsza wypłata po dwóch tygodniach możliwość otrzymania zaliczki
legalną pracę na podstawie umowy Holenderskiej
pomoc w założeniu numeru BSN
firmowe mieszkania
bezpłatny transport do pracy
opieka i pomoc polskich koordynatorów

Zainteresowany ??? Odezwij się po więcej szczegółów

agnieszkach@uprecruitment.eu
lub +48 579 620 878 /WhatsApp