Skontaktuj się z Piotr

Praca monter fasad w Danii

Rzeszów /
27 października 2021, 13:44/
ID ogłoszenia:SzhPOL_k
Oferta od:Firma

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: okolice Horsens, Aarhus (Jutlandia Środkowa), Dania
Wynagrodzenie: 175 DKK brutto / h
Start: od już Kontrakt: do końca stycznia / początku lutego 2022
Czas pracy: 37h/tydzień + możliwe nadgodziny
Zadania: instalacja fasad, instalacja szyb na różnego typu budynkach użyteczności publicznej

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
- niekaralność
- znajomość języka angielskiego min. na podstawowym poziomie

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „fasady Dania”
Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070