Skontaktuj się z Adam

Praca niemcy Elektryk, bardzo dobre warunki OD zaraz

Rzeszów /
03 lutego 2020, 09:17/
ID ogłoszenia:juyLqng0

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP.Z.O.O. , zarejestrowana pod nr KRAZ 23196, dla jednego ze swoich klientów na terenie Niemiec poszukuje :

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Elektryk

Zapewniamy:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 - 2600 Euro netto,
premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
dodatki urlopowe i świąteczne,
dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
bezpłatne ubrania robocze,
ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne. na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
do 30 dni płatnego urlopu,
zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Zakres obowiązków:
montaż i serwis instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych,
montaż rozdzielni, szaf i pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
doświadczenie zawodowe,
doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres :

adam@staffingpro.eu

w Tytule e-maila bardzo proszę napisać ELEKTRYK NIEMCY