Skontaktuj się z KlaverTeam

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Ta oferta została zakończona i nie jest już aktualna.

Praca od zaraz, szklarnia z pomidorami, Holandia (Westland), ogrodnik

Rzeszów /
19 sierpnia 2021, 01:18/
ID ogłoszenia:ukn04SNF
Oferta od:Firma

Szukasz pracy za granicą ? Mamy ofertę idealną dla Ciebie Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Oferujemy:
· atrakcyjne wynagrodzenie
· holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
· stała opieka polskiego koordynatora
· pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
· ubezpieczenie zdrowotne
· terminowo wypłacane wynagrodzenie
· dobre warunki pracy, miła atmosfera
· zapewnione zakwaterowanie
· cotygodniowa wypłata

Wymagania:
· chęć do przyuczenia na danym stanowisku
· zaangażowanie w powierzone obowiązki
· chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
· przycinanie krzewów,
· zbieranie pomidorów
· ścinanie (za pomocą nożyc do pomidorów)
· okręcanie linki wokół krzaków pomidora
· przycinanie liści

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944
Dominika tel: +48 570 901 033
Martyna +48 577 901 099

Możesz mi także wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450