Skontaktuj się z Radek

PRACA W Holandii---> dużo ofert, bez języka!!!

Rzeszów /
10 września 2019, 12:01/
ID ogłoszenia:a392EX0l

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego - PRO Agency, zarejestrowana pod numerem KRAZ 22131, dla jednego ze swoich klientow w Noordwijkerhout poszukuje pracownikow zainteresowanych podjeciem pracy jako PRACOWNIK FLEKSYJNY

Zakres obowiązków:
sortowanie warzyw i owoców,
produkcja sosów,
produkcja salatek,
prace w szklarni,
praca na hali przy kwiatach,
prace w magazynie przy cebulkach kwiatowych,
inne prace produkcyjne.
Wymagania:
gotowosc podjecia pracy na sezon lub na dluzej,
znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego mile widziana.
Oferujemy
stabilne zatrudnienie w preznie rozwijajacej sie firmie, stawki od 9,94 euro brutto do 12,57 euro brutto
pewne godziny,
wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
wyplata tygodniowa,
mozliwosc rozwoju i zdobycia cennego doswiadczenia zawodowego,
mieszkanie spelniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
ubezpieczenie kolektywne, opieke polskiego koordynatora,
mozliwosc uczestnictwa w bezplatnych szkoleniach jezykowych.
Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie swojego CV na adres: emilia@staffingpro.eu
lub bezposrednie wypelnienie formularza zgloszeniowego kandydata: https://docs.google.com/forms/d/19pOL5cnpA8TK40NJC830jOw3j6tWErU6vpXfVvVJuG0/edit

Jesli masz jakiekolwiek pytania mozesz zamowic kontakt rekrutera przez messengera na www.bankpracy.nl