Skontaktuj się z KlaverTeam

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Ta oferta została zakończona i nie jest już aktualna.

Praca w Niemczech- Stolarz, pomocnik stolarza- od zaraz!

Rzeszów /
26 maja 2022, 17:42/
ID ogłoszenia:JA3sXdzR
Oferta od:Firma

Zakres obowiązków:
• Montaż parkietu, mebli, drzwi, okien
• Urządzanie sklepów, montaż regałów itp.

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
- stała opieka polskiego koordynatora na miejscu
- ubezpieczenie zdrowotne
- terminowo wypłacane wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie

Wymagania:
-doświadczenie
- mile widziane prawo jazdy
- mile widziana znajomość języka niemieckiego w st. komunikatywnym

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!
Dominika tel: +48 570 901 033- wyślij sms o treści stolarz, oddzownię

Kamila +48 570 901 414
Izabela +48 570 901 913

Możesz mi także napisać swoje CV- job@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.