Skontaktuj się z Joanna

Praca z odzieżą - bez niemieckiego!

Rzeszów /
26 września 2019, 17:24/
ID ogłoszenia:y4Kjfjzk
Oferta od:Firma

Poszukujesz pracy bez znajomości j.niemieckiego?

Chcesz zdobyć doświadczenie w renomowanej niemieckiej firmie z ekskluzywną odzieżą?

Na chwilę obecną poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik magazynowy z odzieżą!

Miejsce pracy - okolice Berlina
Data rozpoczęcia pracy 5.10.2019

Zadania:
- zbieranie zamówień na magazynie
- pakowanie odzieży do wysyłki (buty, odzież, dodatki)

Oferta:

- wynagrodzenie to aż 10,20€ brutto!
- praca w systemie 3 zmianowym,od poniedziałku do soboty, gdzie za nadgodziny płacimy 25% dodatkowo!
- dajemy niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem już na start!

Pamiętaj! Oczekujemy od Ciebie tylko i wyłącznie chęci do pracy - a poza tym wszystkiego Cię nauczymy!