Skontaktuj się z Concept Plus

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Pracownik (K/M) w recepcji w biurze rachunkowym - Niemcy

Rzeszów /
02 maja 2022, 13:48/
ID ogłoszenia:8CPKcYnB
Oferta od:Firma

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK (K/M) RECEPCJI W BIURZE RACHUNKOWYM - NIEMCY
Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:
- Obsługa sekretariatu biura rachunkowego - zarządzanie korespondencją i obsługa telefoniczna
- Organizacja spotkań z klientami biura rachunkowego (ewentualne tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie)
- Zaopatrzenie biura w art. spożywcze i biurowe
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy
- Prace administracyjne

Wymagania:
- Minimum średnie wykształcenie
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- Bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office
- Mile widziana znajomość programu DATEV
- Dobra organizacja pracy, punktualność
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne zatrudnienie w renomowanym biurze rachunkowym, które od 40 lat działa na niemieckim rynku
- Komfortowe zakwaterowanie
- Szkolenia i możliwości rozwoju
- Stałe godziny pracy

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość