Skontaktuj się z Concept Plus

By wysyłać wiadomości musisz być zalogowanym.

Jaki jest powód zgłoszenia?

Pracownik produkcji pokryw foliowych (K/M)

Rzeszów /
24 września 2019, 13:50/
ID ogłoszenia:ZJFcRvok
Oferta od:Firma

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Bad Bentheim

Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych środowisku, elastycznych materiałów syntetycznych, oferujący swoje produkty w całej Europie m.in. w Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce.

Zakres obowiązków:
- Cięcie i zgrzewanie materiałów tekstylnych o dużej powierzchni przeznaczonych na pokrywy znajdujące szerokie zastosowanie m.in. w wytwórniach biogazu, przemyśle rolniczym i budowlanym
- Naklejanie taśm stabilizujących pokrywę
- Tworzenie zbiorników na substancje płynne z folii i innych materiałów syntetycznych
- Prace przygotowawcze

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Odpowiedzialność, sumienności
- Zaangażowanie w pracę
- Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
- Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
- Pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
- Szkolenie wdrożeniowe i pracę pod okiem doświadczonego pracownika w początkowej fazie
- Wynagrodzenie od 9,79€ brutto/h w zależności od doświadczenia
- Możliwość szybkiego przejęcia przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji pokryw na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Dane kontaktowe

Concept Plus

Dołączył: 16 kwietnia 2019

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość