Skontaktuj się z PIN Personal

Monterzy mebli (darmowy kurs jezyka niemieckiego)

Wielopole Skrzyńskie /
29 lipca 2019, 18:00/
ID ogłoszenia:-a3pVY80
Oferta od:Firma

Dla naszego stałego klienta poszukujemy:
Monterów mebli bez znajomosci jezyka niemieckiego
Miejsce pracy : południowe Niemcy (Kempten, Augsburg, Anzing, Friedrischafen, Stuttgart, Heilbronn...)

Nasza najnowsza oferta dla monterów mebli!
Praca od poniedziałku do piątku, a w soboty kurs języka niemieckiego!
Kurs jest w zupełności bezpłatny! Dodatkowo płacimy Ci w tym dniu tak, jakbyś był w pracy!
Dodatkowo każdego pracownika po 6 miesiacach przejmuje nasz klient do siebie!
Ilość miejsc pracy: 40
Zadania:
• Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta,
• Wnoszenie mebli do domu klienta,
• Prace montażowe,
• Prace demontażowe,
• rejestracja reklamacji.
Oczekiwania:
• Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach,
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany.
Oferujemy:
• Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony,
• Darmowy kurs języka niemieckiego,
• Wynagrodzenie według taryfy + dieta (10,13 euro brutto/h, +16 netto dziennie dieta)

Organizujemy także zakwaterowanie (koszt odciagany od wyplaty 252,48 euro miesiecznie, pokoje maksymalnie 2 osobowe, wyposazone z dostepem do internetu)