Skontaktuj się z Katarzyna

Specjalista ds. kooperacji

Dębica /
30 kwietnia 2021, 16:22/
ID ogłoszenia:2xZrsLhX
Oferta od:Osoba prywatna

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zarządzanie łańcuchem dostaw w wyznaczonym zakresie w obszarze kooperacji.
Do zakresu obowiązków należy: wybór dostawców, budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, realizacja i nadzór nad zamówieniami, prowadzenie postępowań reklamacyjnych, współpraca z innymi działami firmy.

Firma oferuje:
• umowę o pracę / B2B plus premię
• dodatkowe szkolenia
• ubezpieczenie, plus szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
• pracę w firmie, zajmującej się produkcją od produkcji elementów metalowych, aż po całe linie produkcyjne, związanej z wyrobami dla przemysłu m.in.:
oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego,
papierniczego, konstrukcyjnego.

Nasze wymagania:
• doświadczenie w pracy w obszarze zakupu usług kooperacyjnych
• znajomość rynku producentów z branży metalowej, dostawców usług obróbki skrawaniem
• wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
• znajomość pakietu MS Office
• gotowość do wyjazdów służbowych
• umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

Opis stanowiska:
• realizacja / nadzór / weryfikacja oraz kontrola procesu zakupów od kooperatorów
• analiza / przygotowanie / rozpatrywanie i weryfikacja ofert
• poszukiwanie i wybór nowych i alternatywnych dostawców
• prowadzenie postępowań reklamacyjnych
• współpraca z pozostałymi działami firmy
• badanie i analiza rynku

Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij swoje CV. Miło Cię będzie poznać.

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).