Skontaktuj się z Marine Tech

Pracownik magazynu

Krosno /
04 listopada 2022, 11:10/
ID ogłoszenia:TuztmJu0

Marine Tech SA to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą na rynki zagraniczne skuterów podwodnych (www.seacraft.eu)
Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Krośnie na stanowisko: Pracownik magazynu

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- samodzielność i zaradność w działaniu,
- umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
- dokładność,
- mile widziana znajomość obsługi programu Optima,
- mile wdziane prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:
- pakowanie towaru i odbiór przesyłek,
- odbiór towaru na miejscu u dostawców.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje z dopiskiem „Pracownik magazynu” prosimy przesyłać na adres mailowy: office@seacraft.eu

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marine Tech SA. z siedzibą w Krośnie, ul. Żwirki i Wigury 17, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”