Skontaktuj się z HR Quality

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Mielec /
15 kwietnia 2021, 17:43/
ID ogłoszenia:PBRqJfcZ

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Miejsce zatrudnienia: Mielec - Radomyśl Wielki

Praca: na 3 zmiany po 8 godz.

Oczekujemy:
- zasadnicze wykształcenie zawodowe
- preferowane doświadczenie min. 2 lata w branży produkcyjnej
- preferowane uprawnienie UDT na kierowanie wózkami widłowymi
- znajomości programu MAAT i Excel będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- konfekcja i pakowanie wyrobu
- zdawanie produkcji na magazyn

Oferujemy:
- premie uznaniowe
- posiłki
- kartę MultiSport
- wczasy pod grusza
- ubezpieczenie grupowe
- umowę o pracę

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: kinga.marecik@hrquality.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).