Skontaktuj się z Sylwia Talik

Operator Linii Produkcyjnej – Umowa o Pracę, Bez doświadczenia

Rzeszów /
11 sierpnia 2022, 15:38/
ID ogłoszenia:M5tNonHw

Pracowałeś na produkcji? A może właśnie chcesz zacząć? Dobrze się składa, doświadczenie mile widziane ale nie wymagane! Wszystkiego Cię nauczymy, od Ciebie oczekujemy tylko dobrego nastawienia i chęci do pracy

Zaaplikuj na stanowisko:
Operator Linii Produkcyjnej

Lokalizacja: Rzeszów – Zaczernie (tworzywa i granulaty)

Nie wymagamy doświadczenia, firma wszystkiego Cię nauczy.

System pracy: 3 zmianowy (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00)

Co oferujemy?
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stawka min. 21 zł brutto/h, po 3 miesiącach podwyżka do nawet 25 zł brutto/h
• Praca od poniedziałku do piątku
• Możliwość płatnych nadgodzin (+50% w dni robocze, +100% w weekendy)
• Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
• Po 3 miesiącach dofinansowanie do dojazdów do pracy w kwocie 300 zł brutto
• Powyżej 12h pracy jest zagwarantowany, darmowy posiłek
• Pełne wdrożenie do wykonywanej pracy
• Pozostałe benefity po 3 miesiącach pracy: Multisport,
• karnety do kina,
• pakiet medyczny,
• szkolenia,
• imprezy firmowe,
• dofinansowania do studiów

Zakres obowiązków:
• Pakowanie wyrobów, kontrolowanie pomiarów (temperatura, waga)
• Szkolenie na samodzielnego operatora wytłaczarki

Zainteresowała Cię ta oferta? Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje Cv wraz z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).